Lensler ve Solüsyonlar

Alcon, göz sağlığı alanında kendini insanların parlak bir şekilde görmelerine yardımcı olmaya adamış bir dünya lideridir. 70 yılı aşkın mirasıyla, Cerrahi ile Kontakt Lens ve Bakım Ürünleri alanlarındaki tamamlayıcı iş birimleriyle dünyanın en büyük göz sağlığı ürünleri firmasıdır.

Her göz farklıdır ve her göz ACUVUE® için bir ilham kaynağıdır. Bu nedenle kontakt lenslerimizin hepsi gözlerden ilham alınarak geliştirilmiş eşsiz yeniliklere ve gözün doğal fizyolojisinden ilham alan hastanızın gözleriyle uyum içinde çalışacak şekilde tasarlanan gelişmiş teknolojilere sahiptir.

İnsanların, daha iyi görmelerine ve daha iyi yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Bausch + Lomb, kendisini dünya genelindeki hastaların ve müşterilerin sağlıklarını ve refahlarını iyileştirmeye adamış, çeşitlilik içeren ve yerinden yönetimli bir ilaç şirketi olan Bausch Health Companies Inc. Pharmaceuticals International Grubunun, tamamına sahip olduğu bir bağlı kuruluşudur.

CooperVision dünyanın önde gelen kontakt lens, ilgili ürünler ve hizmetler üreticisidir.Ürünlerimiz tüm dünyada 100'den fazla ülkede satılmaktadır. Çin'den Avrupa'ya, Afrika'dan Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar insanların görme şeklini iyileştiriyoruz.

Dünyanın öncü hassas optiklerin üreticisi olarak, teknik deneyim ve yenilikçi fikirleri üstün görme deneyimiyle birleştiriyoruz. Gözlük camından fazlasını size sunan çözümlerle şaşırmaya hazır olun!

Hızlı Teslimat Seçenekleri

Tüm siparişleriniz hızla teslim edilir.

Güvenli Ödeme İmkanı

Kredi kartı ile online ödeme seçeneği

Mükemmel Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir

Hızlı Bakım Hizmetleri

Tüm ürünlerinizin bakımı titizlikle ve hızla yapılır

+